חיפוש באתר

נמשכת המסורת: שופטים בינלאומיים בטורניר ע"ש גלברד

ביום חמישי האחרון נערך במגרש הכדורגל בבית אליעזר טורניר הכדורגל המסורתי ע"ש צביקה גלברד ז"ל.

בטורניר השתתפו שלוש קבוצות: "קבוצת הכדורגל של וולטוך",הכוללת שחקני עבר ידועים, נבחרת איגוד השופטים ו"החברים של צביקה".

 

האירוע התקיים במעמד בני המשפחה, חברים וקהל רב והוא פרי שיתוף פעולה של משפחת גלברד, איגוד השופטים, המחלקה לספורט וחינוך גופני הפועלת במסגרת פנאי העיר ואגודת הפועל חדרה אשר העמידה את המגרש הסינטטי החדש והמטופח לכבוד האירוע.

 

צביקה ז"ל, בנם של תמר ויהודה, שנהרג בפיגוע בצומת מגידו בשנת 2002, היה בדרכו לבסיס. יחד איתו נהרגו 17 איש מנוסעי האוטובוס, 9 מהם מחדרה 8 חיילים ואזרח אחד, בן 20 היה במותו.

 

צביקה, למד בבה"ס היסודי אחד העם ובתיכון מדעים ואומנויות. היה בחור חייכן וטוב לב, שאהב לבלות ולשפוט כדורגל, היה חבר באיגוד השופטים -שם ניבאו לו עתיד מזהיר אשר נקטע ביוני 2002.

המשחקים נערכו באווירה מצוינת והוגנת.

עם סיום המשחקים נערך טקס מכובד בהנחיית יגאל רובין, שבפתיחתו מחא הקהל כפיים במשך דקה לזכרו של צביקה. מ"מ ראש העיר ויו"ר פנאי העיר, עו"ד טל אליהו, בירך את הנוכחים והעלה על נס את שיתוף הפעולה בין הגופים המארגנים.

בנוסף נכחו באירוע גם סגנית ראש העיר, חדווה יחזקאלי, מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר, שגם בירך בשם האיגוד, אילת בן משה מנהל המחלקה לספורט והשופטים הבינלאומיים אסף קינן, איתן שמואלביץ, אלון יפת, דני קרסיקוב ואחרים. את המשחק הראשון שפט הבינלאומי ארז פפיר, יליד חדרה.

האם תמר גלברד הודתה בשם המשפחה לכל העושים במלאכה והעניקה גביעים לקבוצות המשתתפות ולשותפים לעשייה.

 

צרו קשר:
  • הלל יפה 26, חדרה
  • חדרה
  • 04-9118806
  • פקס: 04-6342665
מתנסנט חוגים
?>