יום שני | 19:00
מקום המפגש יימסר בהמשך
יום שלישי | 18:15
במגרש הצמוד למרכז פנאי אופקים רחוב חטיבת גולני 16
יום שישי | 16:00
במגרש הספורט בגני אלון
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום רביעי | 17:00
המגינים 7 נווה חיים
יום רביעי | 17:30
מרכז פנאי בית אליעזר, השיזף 6
יום רביעי | 19:00
בית הראשונים הגיבורים 122
יום רביעי | 10:00
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום חמישי | 10:30
מרכז פנאי אופקים חטיבת גולני 16 חדרה
יום שישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום חמישי | 17:30
מרכז הפנאי בית אליעזר, השיזף 6
יום חמישי | 16:30
מרכז הפנאי בית אליעזר, השיזף 6
יום חמישי | 19:00
מרכז הפנאי בית אליעזר, השיזף 6
יום חמישי | 09:00
בית ספר ניצנים ומוריה
יום שישי | 09:00
בית אליעזר
יום שישי | 09:00
בית אליעזר
יום שבת | 20:30
אוסקר כהן 5
יום ראשון | 20:15
מרכז הפנאי אופקים, חטיבת גולני 16, חדרה
יום חמישי | 00:00
יום שלישי | 00:00
יום רביעי | 18:00
מרכז פנאי קלור - מיכאל חזני 9ב' חדרה
יום שבת | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום חמישי | 18:00
המגינים 7 נווה חיים
יום רביעי | 20:30
מרכז הפנאי בית אליעזר - השיזף 6
יום ראשון | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום ראשון | 16:30
מיכאל חזני 9 ב'
יום ראשון | 17:30
מיכאל חזני 9 ב'
יום שני | 17:00
חטיבת גולני 5 (סמטת הרב שלום אלבז)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שני | 16:30
מיכאל חזני 9 ב'
יום שני | 17:30
מיכאל חזני 9 ב'
יום שלישי | 10:00
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום רביעי | 20:00
מרכז פנאי קלור - מיכאל חזני 9ב' חדרה
יום שני | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום חמישי | 17:30
מרכז הפנאי בית אליעזר, השיזף 6
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שלישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום ראשון | 17:30
מרכז הפנאי בית אליעזר, השיזף 6
יום שני | 17:00
חטיבת גולני 5 (סמטת הרב שלום אלבז)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום רביעי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 20:00
מרכז פנאי בית אליעזר, השיזף 7
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום רביעי | 17:00
המגינים 7 נווה חיים
יום חמישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שישי | 10:00
בית אליעזר
יום שישי | 09:00
בית אליעזר
יום שבת | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום ראשון | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שני | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שלישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום רביעי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום חמישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שבת | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום ראשון | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום שני | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שלישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום חמישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שני | 17:00
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום שני | 17:00
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שני | 17:00
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום רביעי | 17:00
המגינים 7 חדרה