יום שני | 19:00
מקום המפגש יימסר בהמשך
יום רביעי | 18:30
מרכז צעירים חדרה, הנשיא 15
יום שלישי | 08:00
המגינים 7 נווה חיים חדרה
יום ראשון | 08:00
המגינים 7 נווה חיים
יום שלישי | 10:00
אהרונוביץ 8
יום שלישי | 17:00
מועדון נוער הצוללת בסמוך לגן עזריאל על רחוב אהרונוביץ
יום שלישי | 16:00
מיכאל חזני 9 ב' (במגרש)
יום רביעי | 20:00
מרכז פנאי קלור
יום רביעי | 10:00
המגינים 7 נווה חיים
יום רביעי | 09:00
מרכז פנאי בית אליעזר
יום חמישי | 09:30
המגינים 7 נווה חיים
יום ראשון | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שישי | 13:00
הנבל , פארק חדרה הצעירה
יום שבת | 20:00
מרכז צעירים הנשיא 15
יום שבת | 20:30
מרכז הפנאי בית אליעזר
יום ראשון | 09:30
מיכאל חזני 9
יום ראשון | 10:00
המגינים 7
יום ראשון | 10:30
רחוב משמר הגבול, אקו פארק חדרה
יום ראשון | 11:00
יום שני | 17:00
חטיבת גולני 5 (סמטת הרב שלום אלבז)
יום שני | 10:00
השיזף 6, בית אליעזר
יום שני | 16:30
גן השעשועים קאנטרי קלאס- סוף רחוב פרנק
יום שני | 17:00
אולם ספורט ביה"ס עמל
יום שני | 17:00
גן שרה - פיינברג 44
יום שני | 19:30
אולם יד לבנים, הנשיא 44, חדרה
יום שני | 21:15
מרכז הפנאי בית אליעזר
יום שני | 20:30
מיכאל חזני 9 ב' קומה 2 (אולם)
יום שלישי | 17:30
מתחם המיקס רחוב צהל 35
יום שלישי | 10:00
מרכז פנאי אופקים חטיבת גולני 16 חדרה
יום רביעי | 20:00
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום רביעי | 20:00
מרכז צעירים הנשיא 15
יום רביעי | 17:00
ההדס 7
יום רביעי | 20:30
רנה שני רחוב רמב"ם 39
יום חמישי | 09:30
רחוב המגינים 7 חדרה
יום חמישי | 18:30
המגינים 7 נווה חיים
יום שני | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום חמישי | 16:50
מרכז פנאי בית ראשונים
יום חמישי | 19:00
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום ראשון | 09:30
מיכאל חזני 9
יום שני | 18:00
השיזף 6, בית אליעזר
יום שישי | 10:00
בית אליעזר
יום רביעי | 20:00
מרכז פנאי בית אליעזר, השיזף 7
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום שלישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:00
חטיבת גולני 5 (סמטת הרב שלום אלבז)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום חמישי | 17:30
השיזף 6, בית אליעזר
יום רביעי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום ראשון | 08:00
השיזף 7, בית אליעזר
יום שני | 16:30
אולם רנה שני
יום רביעי | 17:00
השיזף 6, בית אליעזר
יום חמישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שישי | 09:00
בית אליעזר
יום שישי | 09:00
בית אליעזר
יום שישי | 09:00
בית אליעזר
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום רביעי | 17:00
המגינים 7 נווה חיים
יום שישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 18:00
מרכז פנאי קלור - מיכאל חזני 9ב' חדרה
יום רביעי | 18:30
בית הספר הרב תחומי למדעים ואומנות בחדרה רחוב פאר אורה 1
יום שבת | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום ראשון | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:00
חטיבת גולני 5 (סמטת הרב שלום אלבז)
יום רביעי | 20:00
מרכז פנאי קלור - מיכאל חזני 9ב' חדרה
יום שני | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שלישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:00
חטיבת גולני 5 (סמטת הרב שלום אלבז)
יום רביעי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום חמישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שבת | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום ראשון | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שני | 17:30
רחוב יצחק רבין 13 שכונת ניסן חדרה - מרכז פנאי רימונים
יום שני | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שלישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום חמישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שבת | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום ראשון | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום שני | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום שלישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום חמישי | 10:00
מיכאל חזני 9 ב' (מרכז הפנאי קלור)
יום רביעי | 17:15
מיכאל חזני 9
יום רביעי | 17:00
המגינים 7 חדרה