חיפוש באתר

������ ����"�� ������������

������ ����"�� ������������

������ ����"�� ������������

תושבים יקרים,

התארגנות בקהילות היא חלק בלתי נפרד מהטבע האנושי. קהילה חזקה ומגובשת בעלת אורחות חיים, פעילויות וחוויות משותפות, קשרים קהילתיים חזקים וזהות קהילתית מבוססת, מהווה סביבה תומכת לכל אחד ואחת מחבריה. פיתוח וטיפוח קהילות בחדרה היא למעשה מהות פעילותה של עמותת פנאי העיר, הגוף העירוני המוביל את הרצף החינוכי, הפנאי והפיתוח הקהילתי בחדרה.

פנאי העיר מייצרת קשת של פעילויות חברתיות לכל הגילים, פעילויות העשרה מגוונות, פעילות ענפה של המרכזים הקהילתיים ברחבי העיר, יוזמות חברתיות ואירועים מיוחדים. בימים אלה, בהתאם לנסיבות החברתיות והתרבותיות המשתנות ללא הרף, ריבוי המידע וכן ריבוי ערוצי התקשורת הקיימים, פנאי העיר מאמצת 'גישה היברידית', המשלבת בין מפגשים פיזיים (פנים אל פנים) לבין מפגשים במרחב הווירטואלי ולמעשה מייצרת זירת מפגש קהילתי חוצה גבולות המאפשר למגוון הקולות בקהילה להישמע.

פנאי העיר קרובה ללבי, לא רק מתוקף תפקידי כיו"ר העמותה, אלא גם כבן העיר. המתנ"ס, תנועת הנוער, העבודה בקייטנות במהלך החופש הגדול... לכל אלה היה תפקיד חשוב בעיצוב דמותי כבוגר, הם העניקו לי זיכרונות מיוחדים שלעולם אנצור וחברים טובים לחיים.

זה מה שאנחנו בפנאי העיר שואפים אליו- טיפוח סביבה דינאמית, עשירה בפעילויות מותאמות לכל הגילים ובכל תחומי החיים, עבור ילדינו, עבורנו ועבור הורינו, הידוק קשרי גומלין בין חברי הקהילה ויצירת חוסן קהילתי, שיאפשר לנו להתמודד עם אתגרים ולהתגבר עליהם יחד, בעזרת ההון האנושי המצוין בחדרה . התפרצות נגיף הקורונה היא דוגמה מצוינת לאתגר שכזה. המאבק בנגיף, בשילוב עם הגבלות רבות, שהושתו בעיקר על תחומי התרבות והפנאי, זימן לנו אתגרים רבים וחייב אותנו למצוא את הדרך להגיע לכולכם, לעזור למי שזקוק לעזרה, לחזק את מאמצי אכיפת ההנחיות ולקיים עד כמה שאפשר במסגרת ההגבלות מפגשים חברתיים ופעילויות מעשירות ואיכותיות. בתקופה מורכבת זו, אנחנו פועלים ללא הרף בכדי לייצר שירותים ותכנים חדשים ולהנגיש אותם עבור כלל החדרתיים והחדרתיות.

אני רוצה להודות מקרב לב למנהלי ועובדי העמותה, על עבודתם המסורה ואני מזמין אתכם ואתכן לפתוח במסע אל לב הקהילה, להכיר את פעילותינו מקרוב ולרקום יחד אתנו את הזהות הייחודית של חדרה.

שלכם,

עו"ד יניב דרי

יו"ר פנאי העיר והמשנה לראש העיר

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות
WhatsApp chat