חיפוש באתר

פורים קהילתי

למרות ההגבלות בשל נתוני התחלואה, פנאי העיר חדרה תשמח את התושבים בפורים עם שלל אירועים ופעילויות במרחבים הקהילתיים בכל רחבי העיר* המופעים יועברו בזום ובפייסבוק, הפעילויות ייערכו לקבוצות קטנות ובהרשמה מראש בלבד 

בדיוק לפני שנה חווינו את ההגבלות הראשונות בעקבות הקורונה. אשתקד בוטלו כל אירועי פורים, ולמרות שנראה היה שהשנה אפשר יהיה לחגוג את החג בצורה טובה יותר, החליטה הממשלה על הגבלות גם בפורים הנוכחי, בסוף השבוע הבא.

יחד עם זאת, במרחבים הקהילתיים של פנאי העיר חדרה לא ויתרו ויספקו לתושבים שלל אירועים ופעילויות – וירטאוליות ופיזיות, לכל המשפחה ובכל רחבי העיר.

ביום רביעי, 24/2, בשעה 17:30, יארח מרחב אופקים את כלנית גיבורת הלב למופע פורים מיוחד שישודר בדף הפייסבוק של פנאי העיר חדרה. לחצו כאן לפרטים. 

מרחב קהילתי רימונים ידאג לחלוקת משלוח מנות לקשישים ומשפחות במצוקה בשיתוף ועד השכונה ותושבים. ביום שלישי, 2/3, ייערך במגרש הספורט של מרכז הפנאי רימונים המופע של עדי שליט לילדים, שייערך לקבוצות קטנות ובהרשמה מראש בטלפון: 050-2720769. המופע יהיה בשעה 16:30. לחצו כאן לפרטים. 

במרחב קהילתי רעים דואגים לכם להמון פעילויות במהלך כל ימי פורים. שני מיזמים קהילתיים ייערכו בשיתוף ביה"ס ניצנים, ביה"ס מוריה, ועד שכונת נווה חיים, ועד האג"ש נווה חייםומשטרת חדרה - השיטור הקהילתי. המיזמים יהיו "קהילה בתחפושת" - תחרות נושאת פרסים של תמונות משפחתיות בתחפושת. ו"לקהילה באהבה" - משלוחי מנות למבוגרים בסימן 130 שנה לחדרה. כל הפרטים בדף הפייסבוק של פנאי העיר חדרה, בדף הפייסבוק של מרכז הפנאי רעים ובאתר פנאי העיר חדרה. לחצו כאן לפרטים. 

בנוסף, ביום חמישי, 25/2, בשעה 11:00, ישודר בדף הפייסבוק של פנאי העיר המופע של בר הקוסם ישירות ממרכז הפנאי רעים. מופע נוסף שישודר לכולם יהיה ביום ראשון, 28/2, בשעה 17:00. מופע בובות מיוחד של כנרת קרוגמן, "הביצה שהתחפשה". 

במרחב קהילתי בית הראשונים ידאגו ביום רביעי, 24/2, לסיירת פורים עד הבית. צוות בית הראשונים בליווי צלם מגיע אליכם עד הבית לצילום משפחתי באווירה פורימית. הפתעות יחולקו למשפחות המשתתפות. ההשתתפות בפעילות בהרשמה מראש בלבד. לחצו כאן לפרטים. 

04-6248143. מס' המקומות מוגבל.

במרחב קהילתי בית אליעזר יערכו בפורים תחרות תחפושות וירטואלית לילדים ולמבוגרים בסימן 130 שנה לחדרה, בשיתוף ועדת תרבות בית אליעזר. כל הפרטים בדף הפייסבוק ובאתר פנאי העיר חדרה. התחרות נושאת פרסים. לחצו כאן לפרטים.

ביום שישי, 26/2, החל מהשעה 9:00, ידאגו במרחב לחלוקת שי לפורים לילדי השכונה.

מרחב קהילתי גני אלון יערוך חידון משפחתי בנושא פורים בסימן 130 שנה לחדרה, כולל אתגר טיק טוק משפחתי. לחצו כאן לפרטים. 

כאמור, כל הפרטים נמצאים באתר פנאי העיר חדרה. לחצו כאן לפרטים

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות
WhatsApp chat